Våre merkevarer

Se vårt utvalg kjente merkevarer. 


Pålitelige samarbeidspartnere 

Det er vigtigt for os hos IDÉ House of Brands at vi kan stole på vores samarbejdspartnere. Vores udvalg af brands og mærker er derfor nøje udvalgt af vores indkøbsafdeling. Når vi vælger samarbejdspartnere er en af de højtstående kriterier blandt andet at de tager ansvar for miljøet og samfundet. Vi har et stort netværk af partnere, fabrikker og ikke mindst kunder, og vi arbejder med informationsdeling og positiv indvirkning både frem og tilbage i værdikæden.

Vi har samlet et lille udpluk af vores mange forskellige brands og mærker herunder både indenfor firmagaver og firmatøj. Med vores over 30 års erfarring på markedet har vi også en utrolig stor pallette af brands udover dem der er vist herunder. Ønsker i et bestemt brand, kan det sagtens være at vi godt kan skaffe det, så kontakt os endelig. 

Kontakt os

Firmatøj brands og mærker

Firmagaver brands og mærker


Tag kontakt til en af vores specialister

IDÉ House of Brands
ikon til hovedkontoret

Hovedkontor
Placering: Kolding
+45 75 75 25 75
Ide@idegroup.dk


Henrik Rosenlund
Administrerende direktør

Administrerende direktør
Område: Hele landet
+45 51 35 90 05
Henrikr@idegroup.dk


Martin Schjøth
Salgschef

Salgschef / Sales manager
Område: Hele landet
+45 51 71 37 07
Martins@idegroup.dk


Susanne Petersen
Key Account Manager

Key Account Manager
Område: Sjælland
+45 51 35 90 86
Susannep@idegroup.dk


Charlotte Kildsgaard
Key Account Manager

Key Account Manager
Område: Midt og nordjylland
+45 51 35 90 25
Charlottek@idegroup.dk


Camilla Jessen

Key Account Manager
Område: Syd og sønderjylland
+45 51 35 90 28
Camillaj@idegroup.dk