Messer og arrangementer


Stor synlighed med banner, rollups og giveaways

Hvis virksomheden skal kunne skille sig ud af mængden på en messe eller til en begivenhed, er valget af de rigtige messeprodukter afgørende!

Det har aldrig været vigtigere at tydeliggøre, hvem I er, og hvordan I bedst kan skabe merværdi for jeres kunder. Hvis I formår at formidle dette med relevant og skarp kommunikation, vil I være både synlige for kunderne, samtidig med at virksomheden øger sin brandgenkendelighed.

Hvis I skal deltage på en messe eller et arrangement, er det især vigtigt at arbejde for at få den bedst mulige synlighed. Vi hjælper jer med at gøre jer synlige med et klart budskab i alt, hvad der kommunikeres med en rød tråd hele vejen igennem. Uanset om det er i rollups, bannere eller forskelligt merchandise eller gaver.

Se alle produkterne til messer og arrangementer her. 

Produkterne og profileringsartiklerne, der bruges til messer og arrangementer, er også effektive værktøjer til f.eks. Kick-offs, på kontoret, på firmaturer eller andre arrangementer med de ansatte. Produkterne viser stolthed og hjælper med at skabe en følelse af fællesskab.

Læs mere om hvad I skal huske ved valg af promotionsartikler

Tag kontakt til en af vores specialister

Har du spørgsmål til vores udvalg af messeudstyr, ønsker du hjælp til at finde det helt rigtige produkt, eller ønsker du et bestemt produkt, der ikke er at finde i vores sortiment, står vi klar til at hjælpe dig. Kontakt os på +45 75 75 25 75 eller på ide@idegroup.dk og få kompetent vejledning, så I får det helt rigtige messeudstyr.

Tag kontakt til en af vores specialister


IDÉ House of Brands
ikon til hovedkontoret

Hovedkontor
Placering:
Kolding
+45 75 75 25 75
Ide@idegroup.dk


Henrik Rosenlund
Administrerende direktør

Administrerende direktør
Område:
Hele landet
+45 51 35 90 05
Henrikr@idegroup.dk


Martin Schjøth
Salgschef

Salgschef / Sales manager
Område:
Hele landet
+45 51 71 37 07
Martins@idegroup.dk


Susanne Petersen
Key Account Manager

Key Account Manager
Område:
Sjælland
+45 51 35 90 86
Susannep@idegroup.dk


Charlotte Kildsgaard
Key Account Manager

Key Account Manager
Område:
Midt og nordjylland
+45 51 35 90 25
Charlottek@idegroup.dk


Lone Hyldahl

Indkøbsansvarlig
Område:
Danmark
+45 30 50 97 30
Loneh@idegroup.dk