Autamme mielellämme, ota yhteyttä :

Käyntiosoite / Office: Piispanmäentie 5, 02440 Espoo
Puh: +358 10 327 5800
E-post: helsinki@idegroup.fi

 

Varasto: Lummetie 7, 31400 Somero
Laskutus asiat: finance@idegroup.fi

Talous / Finance: finance@idegroup.fi
Laskun skannaus / Invoices (scanning): invoice@idegroup.fi

Invoice address: IDÉ House of Brands Finland Oy, Ostolaskut, Piispanmäentie 5, 02440 Espoo

OLEMME IDÉ HOUSE OF BRANDS

Miia Rautemaa
Product Media Specialist
miia.rautemaa@idegroup.fi

Petra Kaakkuriniemi
Product Media Specialist
petra.kaakkuriniemi@idegroup.fi

Olli-Pekka Puputti
Product Media Specialist
olli-pekka.puputti@idegroup.fi

Kirsi Olkkonen
Product Media Specialist
kirsi.olkkonen@idegroup.fi

Tero Vihavainen
Product Media Specialist
tero.vihavainen@idegroup.fi

Annette Funck
Product Media Specialist
annette.funck@idegroup.fi

Kati Kemppinen
Product Media Specialist
kati.kemppinen@idegroup.fi

Juha Korhonen
Product Media Specialist
juha.korhonen@idegroup.fi

Simon Gold
Chief Executive Officer
simon.gold@idegroup.fi

Nea Seppo
Product Media Specialist
nea.seppo@idegroup.fi